Як оформити резерв Оплата і доставка
Укр Рус
  • Ми працюємо: Пн - Пт з 9°° до 18°°
  • Прийом замовлень по телефону: в робочий час сайта
  • Обробка замовлень, оформлених через сайт: в робочий час
Резерв товару
Кількість:
0
До сплати:
0,00
Оформити резерв

Розділи

Прийом замовлень:

Статті про здоров'я Сортувати по: даті рейтингу

Види антисептиків, механізм дії та застосування

Як і коли застосовуються антисептики, їх основні види: інформація, що є надзвичайно актуальною в умовах війни.

Під терміном "антисептики" об'єднується ряд сполук, головною властивістю яких є їх протимікробна активність. Ці речовини застосовують на різноманітних поверхнях тіла людини, таких як шкіра, слизові оболонки та ранові поверхні, що є суттєвою відмінністю від спорідненої з ними групи - дезінфектантів, використання яких дозволене виключно на поверхнях неживих об'єктів.

Відповідно до Класифікаційної системи ATC (Anatomіcal Therapeutіc Chemіcal (АТС) classіfіcatіon system), прийнятої ВООЗ як міжнародний стандарт, і антисептичні, і дезінфікуючі засоби розглядаються як окрема категорія D - дерматологічні засоби.

Пацієнти після інсульту, реабілітація та відновлення

Головна мета реабілітації після інсульту полягає у відновленні функціональних можливостей пацієнтів та запобіганні розвитку ускладнень. Робоча група з інсульту, до складу якої увійшли представники Шотландської міжвузівської мережі з розробки методичних настанов (SIGN, 2023) та Ірландської національної клінічної програми з інсульту (INCPS, 2023), оновила клінічні рекомендації щодо ведення пацієнтів з інсультом.

Резистентна депресія, алгоритм та засоби лікування

Огляд доповіді «Терапевтичний алгоритм резистентної депресії», яку презентувала д.мед.н., завідувачка кафедри медичної психології, психосоматичної медицини та психотерапії Національного медичного університету імені О. О. Богомольця (Київ, Україна), професорка Олена Олександрівна Хаустова.

Про особливості ведення вагітності

Коли вагітним потрібно здійснити перший візит до акушер-гінеколога чи сімейного лікаря, які існують особливості складання індивідуального графіку вагітної та на які важливі аспекти потрібно зважати лікарю та пацієнткам під час візиту.

Точка зору психіатра на передменструальний синдром

Робоча мультидисциплінарна група експертів при Міністерстві охорони здоров'я України продовжує працювати над створенням клінічного протоколу «Передменструальний синдром».

Вагомий внесок у його створення зробили експерти з психіатрії. Адже ретельне вивчення проблематики підтверджує ефективність підходів до лікування, прийнятих і цій галузі медицини.

Про сучасні уявлення про діагностику і лікування, що увійшли до клінічної настанови та стали частиною проєкту нового клінічного протоколу, розповідає лікар-психіатр вищої категорії, доктор медичних наук, професор кафедри психології, психосоматичної медицини та психотерапії НМУ імені О.О. Богомольця Олена ХАУСТОВА.