Статті про здоров'я Сортувати по: даті рейтингу
Сколько врачей – столько и мнений… Должно ли так быть?
Гепатит С: новітні методи лікування
● Про гепатит С
(інформаційна довідка)
Гепатит – гостре або хронічне запалення печінки внаслідок інфікування вірусами гепатитів, впливу токсичних для печінки речовин (алкоголь, деякі ліки та харчові домішки, хімічні сполуки) або інших чинників. В данному випадку мова піде про вірусний гепатит С.
Гепатит С – широко разповсюджене захворювання. За оцінками Всесвітньої організації охорони здоров`я, хронічним гепатитом С страждають біля 185 млн. людей на планеті, щороку реєструється 2 млн. нових випадків, але меньш 15% усіх інфікованих знають про свій статус.
Благодійна допомога важкохворим дітям з інвалідністю!
Шановні добродії!
Звертаємося до Вас з проханням надати благодійну допомогу важкохворим дітям з інвалідністю до «Дня Захисту Дітей» , який відзначається 1 червня.
Діти дуже чекають на це свято! Кожного року, ми разом з Вами долучаємося до добрих справ і вітаємо дітей з найнеобхіднішими потребами, а також важливими для розвитку подарунками, даруючи любов та турботу: важкохворим сиротам з АТО і не тільки, малозабезпеченим дітям з інвалідністю, дітям з великих сімей, які потребують підтримки, маючи важкі ураження ЦНС та ДЦП, Синдром Дауна, Синдром Аутизму і супутні до них важкі гормональні порушення.
Що потрібно знати для лікування розладів психічного здоров’я?
Фармакологічні препарати є одним з інструментів для лікування людини із психічним розладом. Їх призначають для того, щоб відрегулювати біохімічні процеси в мозку та поліпшити стан пацієнта. В багатьох випадках лікування препаратами йде в парі з психотерапією або іншими немедикаментозними методами. Лікування лише препаратами буває недостатньо.
Як визначити, що у вашій аптечці зіпсовані ліки?
Багато хто з нас купує ліки з запасом, у когось вони залишаються після перенесених хвороб - і весь цей «скарб» довго лежить у домашній аптечці. «А раптом знадобиться?» - думаємо ми і не викидаємо навіть ті препарати, строк придатності яких вже закінчився. Але зазвичай протерміновані ліки можуть не лише перестати бути дієвими, а й ще гірше - нашкодити людині.